Sobota 13. 04. 2024 16:46:02 | Meniny má Aleš

Šoférka v Trenčíne na priechode zrazila a vážne zranila matku s dcérou

TRENČÍN/ Život ohrozujúce zranenia utrpela vo štvrtok pred 17.00 h po zrážke s osobným autom na priechode pre chodcov na Hodžovej ulici v Trenčíne 55-ročná chodkyňa. Zranila sa i jej 22-ročná dcéra. Polícia okolnosti nehody vyšetruje, začala trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví.

TASR|22. december 2023|14:25:03

Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Súvisiaci článok
Týraný psík z Ráztočna mal desať rán po výstreloch vzduchovou a šípmi, uhynul. Páchateľa zisťujú
Čítajte viac >

Informovala o tom v piatok na sociálnej sieti.

"Vodička osobného auta Toyota Yaris jazdila v smere od ulice Martina Rázusa, keď na priechode pre chodcov došlo k zrážke s 55-ročnou a 22-ročnou ženou. Po náraze ženy odhodilo na vozovku," uviedli policajti.

Staršia žena s vážnymi zraneniami skončila v nemocnici, kde bojuje o život. Jej dcéru rovnako hospitalizovali, avšak je mimo ohrozenia života. "Dychová skúška 59-ročnej vodičky bola negatívna. Príčiny, okolnosti a miera zavinenia dopravnej nehody sú v štádiu vyšetrovania," doplnila polícia.

Chodcom pripomína, aby mysleli na svoju bezpečnosť. "Aj keď prechádzate cez priechod pre chodcov, uistite sa, že je to pre vás bezpečné. Spoliehať sa na to, že máte prednosť, nestačí. Ak spraví chybu vodič, väčšinou si to odnesú len plechy. Vám však ide o život," zdôraznila polícia.


Súvisiaci článok
Aké pokuty budú dávať mestskí policajti v hlavnom meste za obťažovanie hlasnou pyrotechnikou?
Čítajte viac >

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť