Utorok 21. 05. 2024 21:53:40 | Meniny má Zina

Polícia nevie identifikovať muža, ktorý skočil z mosta Lafranconi. Nepoznáte ho?

BRATISLAVA/ V súvislosti s utorkovou tragickou udalosťou, pri ktorej po páde z mosta Lanfranconi v Bratislave zomrel doteraz neznámy muž, sa polícia obracia na verejnosť s prosbou o pomoc pri jeho identifikovaní.

TASR|9. apríl 2024|17:08:05

Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Súvisiaci článok
Tragédia v Bratislave: Z mosta Lanfranconi skočil muž a zabil sa!
Čítajte viac >

Hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Michal Szeiff priblížil, že muž bol v zdanlivom veku približne 35 rokov.

"Mal tmavé krátke vlasy, bol vysoký približne 180 cm, štíhlej postavy, oblečené mal šedé tričko s krátkym rukávom, šedé teplákové nohavice, obuté mal ponožky čiernej farby a gumené šľapky. Na predlaktí, ako aj pod pravým uchom má tetovanie," doplnil.

Polícia v tejto súvislosti žiada občanov, aby akékoľvek informácie, ktoré by pomohli stotožniť osobu, oznámili na bezplatnom čísle polície 158, prípadne tak urobili osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru.

Podľa doterajších informácií mal muž v ranných hodinách skočiť pred prichádzajúcu električku, po zrážke s ňou z miesta odišiel a následne utrpel zranenia spôsobené pádom z mosta Lanfranconi, dodala polícia.


Súvisiaci článok
Sestrička z trenčianskej nemocnice kradla opiáty a ohrozovala životy pacientov
Čítajte viac >

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť